Bądźmy w kontakcie

Eco Treelux to polska firma, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia i praktycznych umiejętności z nowoczesną wiedzą, zamiłowaniem do innowacyjności i niepohamowaną chęcią tworzenia przyjaznej i ekologicznej firmy. Nasza misja zawarta jest w logo firmy oraz w jej nazwie - angielskie słowo tree oznacza drzewo. Symbolizuje ono wiedzę i dbałość o środowisko.

Oferujemy usługi i ekologiczne rozwiązania, które mają bezpośredni wpływ na środowisko naturalne. Kierujemy się zasadą 100% eko!

Ekologiczna firma

Wchodzimy na rynek z przyjazną i nowoczesną firmą sprzątającą, która już na starcie może pochwalić się doświadczeniem, ale i prostą w obsłudze stroną internetową. Wprowadzamy nową jakość w zamówieniach, jako pierwsi deklarujemy, że do 24h wyślemy darmową wycenę.
Powstaje firma Treelux
Kilka miesięcy później podpisujemy pierwszą umowę z biurem w centrum Warszawy. Z miesiąca na miesiąc zaczynamy coraz bardziej być widoczni na rynku.
Usługę kierujemy do firm i klienta indywidualnego 
W odpowiedzi na zmiany jako pierwsi wprowadzamy nową i dodatkową usługę, która oferuje 100% ekologiczny serwis sprzątający. Kierujemy się zasadą 100% eko!
Powstaje Eco Treelux
Świat się zmienia, a my zmieniamy się razem z nim. 
Eco Treelux

Wizytówką Eco Treelux jest usługa stworzona z myślą o ekologii. Pracujemy na naturalnych środkach czystości i 100% biodegradowalnych materiałach. Wspieramy zrównoważony rozwój ekologiczny.

Treelux kontroluje cały proces od pierwszego kontaktu, przez wizję lokalną i złożenie wyceny, po kompleksową obsługę i dostawę. Wszystkie produkty, które oferujemy spełniają najwyższe normy jakości, pracujemy tylko na takich środkach, które mają potwierdzoną skuteczność. 

 

Eco Treelux w zgodzie z naturą

Zamów wycenę

Zamów wycenę

Copyright © 2020 Treelux sp. z o.o.