Ekologiczne sprzątanie firm

firmy sprzątające cennik
firma sprzątająca biura warszawa
sprzątanie warszawa cennik
kompleksowe sprzątanie warszawa

Czy oferta jest skierowana tylko do firm?

Na ten moment Eco Treelux kieruje ofertę tylko do firm, biur, szkół, przedszkoli, instytucji publicznych itp. ale niewykluczone, że w przyszłości rozszerzymy naszą propozycję o klienta indywidualnego.

Czy ekologiczna usługa serwisu sprzątającego jest bardzo droga?

 W zasadzie cenowo oferta jest porównywalna do standardowej, a niekiedy nawet tańsza. Wychodzimy z założenia, że domeną dobrej firmy jest dobra i realna wycena, a proponowana usługa wcale nie oznacza najdroższej. Jest takie powiedzenie: „Jeśli coś wygląda zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie tak jest". Zachęcamy do zamówienia bezpłatnej wyceny.

Czy istnieje różnica w jakości sprzątania powierzchni pomiędzy ekologicznymi środkami, a standardowymi?

Ekologiczne środki czystości są alternatywą dla tradycyjnych detergentów wykorzystywanych do czyszczenia i mycia. Naturalne składniki zawarte w środkach odznaczają się bardzo dobrą skutecznością, które jakością nie odbiegają od standardowej chemii. Poradzą sobie z kuchnią, łazienką, podłogą czy kanalizacją, a przy tym są nietoksyczne, nie wywołują alergii i z uwagi na naturalny skład, nie szkodzą czyszczonym powierzchniom.

Często zadawane pytania

Doświadczonego pracownika serwisu

Nadzór opiekuna klienta

Abonamet zawiera

Ekologiczne środki czystości

Certyfikowane artykuły higieniczne 

Indywidualny zakres dostosowany do potrzeb

Niezbędny sprzęt

Elastyczność w doborze terminów

Wycena usług dodatkowych do 24h

Sprzątanie firm Warszawa i okolice

Serwis dzienny i wieczorny - sprzątamy kuchnie, aneksy kuchenne, toalety, sale konferencyjno-szkoleniowe, pomieszczenia biurowe, korytarze. 

Usługi okresowe i specjalistyczne - realizujemy zgodnie z przyjętym zakresem i harmonogramem.

Całoroczne utrzymanie w czystości budynków - sprzątamy w wewnątrz jak i zewnątrz budynku.

 

 

Jakość - prócz wysokiej jakości naturalnych środków i proekologicznego podejścia do sprzątania, proponujemy też pierwszy w Polsce w 100% ekologiczny serwis sprzątający. 

Zaufanie - każdy klient jest otoczony opieką doświadczonego opiekuna, który doradzi i zadba o jak najlepszy serwis i relacje, a do tego w sposób naturalny wprowadzi firmę w ekologiczne rozwiązania. 

Wygoda i bezpieczeństwo (firma sprzątająca) - działamy kompleksowo, dostarczając środki czystości i artykuły higieniczne. Wprowadzamy rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska, skuteczne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

posprzątanie pomieszczeń biurowych, open space, sal konferencyjnych, mebli, sprzętu, kuchni, zaplecza kuchennego, korytarzy, toalet, łazienek, kabin prysznicowych itd.

Umyjemy przeszklenia i okna wewnątrz jak i na zewnątrz (mycie wysokościowe, alpinistyczne), kilka razy w roku wypierzemy wykładzinę dywanową, dywany itp. oraz zaimpregnujemy kamień, wykładzinę PCV, i to wszystko w zgodzie z naturą.

Usługa może być realizowana:

  • kilka razy w tygodniu

  • wg indywidualnych ustaleń.

Działamy kompleksowo, tak jak standardowe firmy sprzątające. Dostarczamy do biura takie rozwiązania, które są w 100% ekologiczne i przez nas rekomendowane. 

 

W ramach stałej współpracy zespół zadba o:

firmy sprzątające

Firma Eco Treelux jako pierwsza na rynku wdrożyła w 100% ekologiczny serwis sprzątający, którego głównym celem jest realizacja założeń zrównoważonego rozwoju oraz podnoszenie świadomości ekologicznej. Propozycję ekologicznego serwisu sprzątającego kierujemy do biur i firm.  Profesjonalny serwis sprzątający z Eco Treelux zadba o czyszczone powierzchnie i środowisko naturalne.

Zamów wycenę

Zamów wycenę

Naturalnie i bezpiecznie

Copyright © 2020 Treelux sp. z o.o.