Ekologiczne sprzątanie biur Warszawa

Abonament zawiera

Usługi są realizowane przez pracowników Eco Treelux zgodnie z wcześniej przygotowanym zakresem, w oparciu o najwyższe - ekologiczne - standardy. Dostarczamy wszelkie niezbędne środki czystości i certyfikowane artykuły higieniczne. 

Działamy ekologicznie i elastycznie, dostosowujemy się do potrzeb i słuchamy naszych klientów. Często proponujemy alternatywne rozwiązania, którą wpisują się w naszą idee.

Dbamy nie tylko o to, aby nasze środki czystości spełniały ekologiczne normy, artykuły były odpowiednio certyfikowane, a worki minimalizowały zanieczyszczenie środowiska, ale również o czystość i estetykę powierzonych obiektów. Ekologiczne usługi sprzątające, które oferujemy są w 100% bezpieczne i na pewno skuteczne. Zapewniamy porządek i komfort w każdym miejscu, w którym pracujemy. 

Ekologiczny serwis sprzątający świadczy usługę w dyskretny sposób, mając na uwadze różne obiekty i różne wymagania. Do usług sprzątania biur, pomieszczeń kierujemy nasz wykwalifikowany personel, który dysponuje energooszczędnym i nowoczesnym sprzętem. 

W celu uzyskania indywidualnej wyceny prosimy o wypełnienie formularza "Zamów wycenę", dostępnego w dolnym lewym rogu lub o bezpośredni kontakt. 

 

Sprzątanie biura

firmy sprzątające biura warszawa
firma sprzątająca biura warszawa
sprzątanie biur warszawa cennik
usługi sprzątające warszawa
sprzątanie biur warszawa cena

POMIESZCZENIA BIUROWE

KUCHNIA

ŁAZIENKA

Doświadczonego pracownika serwisu

Nadzór opiekuna klienta

Ekologiczne środki czystości

Certyfikowane artykuły higieniczne 

Indywidualny zakres dostosowany do potrzeb

Niezbędny sprzęt

Elastyczność w doborze terminów

Wycena usług dodatkowych do 24h

Przez wiele lat nie przejmowaliśmy się odpadami, bo żyjąc w dobrobycie myśleliśmy o tu i teraz. To się na szczęście zmienia. Bycie ekologicznym to już nie moda, to konieczność.

Pani Katarzyna, administrator

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami, a głównie tymi, które są związane z ekologią. Cieszy mnie fakt, że firma Eco Treelux jako pierwsza ekologiczna firma sprzątająca dba o środowisko naturalne eliminując do 0 groźne dla środowiska środki chemiczne.

Pan Michał, właściciel firmy IT

Bez wątpienia istnieją dobre ekologiczne rozwiązania, niestety przyjdzie nam się obudzić z nocnikiem w ręku, bo brak jest dobrej woli i chęci ponoszenia kosztów na rzecz rzeczywistej ochrony środowiska, czyli ochrony wszystkiego co żyje.

Pani Magdalena, freelancer

sprzątanie biur warszawa

A gdyby tak sprzątać biuro w zgodzie z naturą?

Bezpieczeństwo środowiska naturalnego jest dla nas bardzo ważne, dlatego pracujemy na ekologicznych środkach czystości oraz w 100% biodegradowalnych materiałach. Proponowane przez nas środki są w pełni przyjazne dla środowiska i alergików. Nie powodują skażenia wód i są bezpieczne dla wszelkiego wyposażenia - 100% ekologiczne sprzątanie biur. W naszej ofercie posiadamy biodegradowalne i certyfikowane artykuły, które ograniczają wytwarzanie odpadów i substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego.

Zamów wycenę

Zamów wycenę

Copyright © 2020 Treelux sp. z o.o.